İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yüksek Performansın Telefon Hali

Teknoloji denince akla ilk gelen marka olan Sony, yeni telefonu Sony Xperia Z4 ile teknoloji harikası telefonlarına bir yenisini daha ekliyor. 2015 yılının başında tanıtılması beklenen Sony Xperia Z4, şık tasarımın yanında üstün performansıyla hayli ses getirecek bir cihaz olacağa benziyor. Şimdi bu performans harikası telefonu kısaca inceleyelim.

2.8 GHz hıza sahip olacak olan Sony Xperia Z4, Snapdragon 810 ‘lik 8 çekirdekli işlemcisi ile üstün performansa sahip olacak cihaz, 4 GB RAM ‘ı ile dikkatleri üzerine çekmekte. Quad HD çözünürlükte ekranı olan Sony Xperia Z4, 5,5 inç ve 64 bit özelliklere sahiptir. 32 GB dâhili hafızası olacak cihaz, micro SD kart desteklemektedir.

Tasarım olarak sahip olduğu şıklı koruyacak olan Sony Xperia Z4, önceki telefonların aksine biraz daha büyük boyutlarda olacaktır. Ayrıca, diğer telefon markalarına oranla 20. 7 MP ‘lik kıyas dahi yapılamayacak kamera gücüne sahip olan Sony Xperia, bu özellikle yetinmeyerek yeni çıkaracağı Sony Xperia Z4 ile kamera fonksiyonunda çok daha ileri seviyelere geçerek Exmor RS CMOS sensörlü kamera kullanacaktır.

Önceki serilerde gayet başarılı telefonlara sahip olan ve tüketicilerin beğenisini kazanan Sony, Sony Xperia Z4 ile sahip olduğu özellikleri daha da geliştirerek ses getirecek olan cihazı 2015 yılının başlarında piyasaya sürecektir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.