İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Klasik Görünümü Modern Dizaynla Sunan Telefon Blackberry Passport

Her geçen gün teknolojinin yeni eserlerine özellikle telefonlar sayesinde tanık olmaktayız. Telefon denince akla gelen ilk markalardan olan Blackberry, yeni harikası Passport ile eserlerine bir yenisini daha ekleyerek kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Özellikle deyim yerindeyse klişe haline gelen dokunmatik telefon ezberini her defasında bozan Blackberry, dokunmatik ekranı klasik tuş mantığıyla buluşturarak tekrar dikkatleri üzerine çekmeyi Passport ile başarmakta.BlackberryPassport

Alışılanın aksine kare ekran dizaynıyla görücüye çıkacak olan Passport, 1440 x 1440 piksellik boyutunun yanı sıra 4,5 inçlik ekrana sahiptir. Bu özellikleri ile gayet büyük bir tasarıma sahip olan Blackberry Passport, 32 GB dâhili depolama alanına sahiptir ve micro SD kartı desteklemektedir. Cihazın donanımsal özelliklerini oluşturan 2,2 GHz hızı, Snapdragon 800, Adreno 330 ve 3 gb LPDDR3 özelliği, oldukça güçlü bir performans sunmaktadır.

Ayrıca 2 mp ‘lik ön ve 13 mp ‘lik arka kamerası ile fotoğraf çekme keyfini zirvede yaşatan Blackberry Passport, flash özelliğinin yanında güçlü yakınlaştırması ile iddialı özelliklere sahiptir. Bunların yanı sıra, adeta tüm telefon kullanıcılarının şikâyet ettiği şarj problemini 3450 mAh batarya ile ortadan kaldıran cihaz, her açıdan çağının soluğunu tutmaktadır.

Dokunmatik ekranın yanı sıra klavye özelliği ile klasik görünüşü modern dizaynla sunan Blackberry Passport, sahip olduğu üstün özellikler ile telefon piyasasına gayet iddialı bir şekilde gelecektir.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.