Instagram Sesli Bildirim Ayarlama

Ana Sayfa » Pratik Bilgiler » Instagram Sesli Bildirim Ayarlama
Instagram Sesli Bildirim Ayarlama

Son zamanlarda telefonlarımızda birçok sosyal programlar bulunuyor. Bu programlardan biri de olan instagram ile kişiler artık birbirini takip edebiliyor, birbirlerine resim ve video yollayabiliyor. İnstagramın içinde birçok özellik bulunuyor. Bunlardan biride bize bildirim geldiği zaman ana ekranımıza sessiz olarak gelmesidir.

Bu problem birçok yerde dile getirilse de instagram uygulamasının içinde bildirim sesi veya instagram uyarı sesi mevcut değildir. İnstagram destek merkezine bu konu hakkında yollanan mesajlara karşılık olarak şu yanıt geldi: Instagram anında ileti bildirimlerini açmak veya kapatmak için, telefonunuzun ayarlarını açın ve ardından Bildirimler sekmesinden instagrama dokunun.

iOS işletim sistemi kullananlar için ise bildirim merkezinde olan ayarını açık hale getirmeleri gerekmektedir. Şu anlık sesler veya işaretler desteklenmemektedir.’İnternet yoluyla gelen mesaj da bizi resmi bilgilendirme yapmış olup aslında instagram uygulamasının içinde böyle sesli bildirim özellik olmamasını dile getirmiş oldular.

İnstagram için de bildirimlerini sesli hale getirmek için ek uygulamalar bulamamız mümkün fakat henüz tam olarak bizlere güven verecek bir şekilde uygulamanın olduğunu söylemek için daha çok erken oluyor. iOS veya android sürüm için instagram uygulaması içinde şu anda bildirim sesi, uyarı sesi veya işaretleri desteklenmemektedir.

Bu tür sesli uyarı, bildirim sesi tam olarak geldiğinde en güncel bir biçimde anında bilgilendirilmiş olacaksınız. Bu sayede sizde artık instagramın sessiz bildiriminden kurtulacak ve bildirim geldiğinde anında haberdar olacaksınız.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Instagram Sesli Bildirim Ayarlama - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

gul11 Şubat 2017

İnstagrama mesaj geldiğinde ses çıkmıyor

gul11 Şubat 2017

İnstagrama mesaj geldiğinde ses çıkmasını istiyorum

Selma erdoğan30 Ekim 2017

İnstagramda mesaj gelince ve yorum yapılınca sesli bildirim alma istiyorum

Berke30 Aralık 2018

android için instagram sesli bildirim gelsin ios değil

Erhan santor11 Ocak 2019

İnstagrama mesaj geldiğinde ses çıkmasını istiyorum

Erhan santor11 Ocak 2019

Isgram mesaj gelince ses çıkmasını istiyorum

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

FACEBOOK'TA BİZ

Hoşgeldiniz

iyzi - Tüm Hakları Saklıdır