İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kullanım Şartları

Bu sitede bulunan herhangi bir yazıyı açmanız durumunda aşağıda belirtilen kullanım şartlarını ve gizlilik bildirimlerini kabul etmiş sayılırsınız. Kabul etmiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

  1. İyzi.net, sitede bulunan hiçbir yazının doğruluğunu ve güvenilirliğini garanti etmez. Bu bağlamda meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan iyzi.net sorumlu tutulamaz.
  2. İyzi.net, sitede bulunan dış bağlantıların güvenilirliğini garanti etmez. Site dışında meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan iyzi.net sorumlu tutulamaz.
  3. Site üzerinde zararlı gördüğünüz hiçbir dosyayı indirmeyiniz, açmayınız. Aksi halde bilgisayarınızda meydana gelebilecek zarardan iyzi.net sorumlu tutulamaz.
  4. Yazılara yapılan yorumlardan yorum yapan kişinin kendisi sorumludur. Küfür, hakaret, rencide edici, kişi/kurumları hedef gösteren ve TCK’ya aykırı ifadeler içeren yorumlar asla onaylanmaz.
  5. İyzi.net, sunduğu bilgiler ve yarışmalarda dağıttığı hediyeler karşılığında sizden asla ücret talep etmez. Bu yönde aldatıcı tutum sergileyenlerle asla muhatap olmayınız. Aksi halde meydana gelebilecek maddi ve manevi zararlardan iyzi.net sorumlu tutulamaz.
  6. Sitede bulunan yazıların izinsizce çoğaltılaması ve alıntı yapılması yasaktır. Aksi halde meydana gelebilecek yasal sorunlardan kişinin kendisi sorumludur.
  7. İyzi.net, kişisel bilgilerinizi asla 3. kişilerle paylaşmaz.

Son güncelleme tarihi; 01 Temmuz 2011

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.