Hakkımızda

Ana Sayfa » Hakkımızda

iyzi.net ekibi olarak hiçbir çıkar amacı gütmeksizin, tamamen sizlere faydalı olabilmek adına 20 mayıs 2010 tarihinde yayın hayatına başladık. Pek çok bilgi sitesinden farklı olarak sadece kalıcı bilgileri ele alıyoruz. Herhangi bir kategoriyi baz almadan yediden yetmişe faydalı olabilecek her türlü bilgiyi sunuyor, aynı zamanda düzenlediğimiz bilgi yarışmaları ve etkinliklerle de eğlenceli bir ortam hazırlıyoruz.

iyzi.net bu profesyonel ortamda size editörlük fırsatı da tanıyor. Editörümüz olarak kendi yazılarınızı web adresimizde yayınlayıp, binlerce kişinin okumasını sağlayabilirsiniz. Bu deneyiminin sizin için iyi bir referans ve ayrıcalık olacağını unutmayınız.

Web sitemizde bulunan tüm makaleler ekibimiz tarafından özenle yazılmaktadır. Herhangi bir site, kitap veya yazılı materyalden alıntı yapılmamaktadır. Ayrıca web sitemizde bulunan tüm görsel materyaller Deviantart web adresinde ücretli olarak barındırılmaktadır.

Web sitemizde yer alan makaleleri kaynak adres göstermeden izinsizce çoğaltmak etik değildir. Eğer bir veya bir kaç makaleyi kendi sitenizde yayınlamak istiyorsanız lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Umarız ki, web sitemiz sizlere faydalı olmuştur.

SON EKLENENLERSitemize son eklenen içerikler

ÖNE ÇIKAN KATEGORİLER

RASTGELE İÇERİKLER

FACEBOOK'TA BİZ

iyzi - Tüm Hakları Saklıdır